Nasze możliwości

-Posadzki Epoksydowe
Żywica epoksydowa nadaje się zarówno do mieszkań jak i lokali użytkowych. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Tworzy twardą, gładką błyszczącą taflę w dowolnym kolorze z palety RAL.
-Posadzki Poliuretanowe
System dedykowany do mieszkań, apartamentów oraz lokali biurowych. Tworzy gładką powierzchnie, bardzo łatwą w utrzymaniu w czystości oraz przyjazną w użytkowaniu. Żywcia poliuretanowa to bardzo wysokiej jakości produkt chatakteryzijący się odpornością na zarysowania, UV. Dodatkowo jest przyjemny dla stopy oraz nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Dostępne wszystkie kolory z palety RAL oraz wykończenie matowe, półmatowe lub błyszczące
-Posadzki Pandomo Loft (Pandomo K2)
Posadzkowy system szpachlowy dający efekt  surowego betonu z wyraźnie wteksponowanymi naturalnymi smugami szpachlowania. Możliwe wykoanie posadzki w dowolnym odcieniu szarościu lub kolorze z palety RAL. Gotowa posadzka jest bardzo odporna na zarysowania, nienasiąkliwa oraz odporna na typowe zabrudzenia spowodowane przez wino, kawę itp.
-Posadzki Pandomo Floor Plus (Pandomo K1)
Świetny jakościowo system imitujący beton zacierany. Wykonywany jest w technice rozlewnej dający gladką powierzchnie w dowolnym odcieniu szarości lub kolorze z palety RAL. Gotowa posadzka jest bardzo odporna na zarysowania, typowe zabrudzenia i nienasiąkliwa.
-Inne systemy posadzkowe.
Wykonujemy również posadzki o odpowiadające specjalnym wymaganiom i posiadające specjalne parametry takie jak: Ardex K15, Ardex K80, posadzki w garażach domów prywatnych, salonach samochodowych,  myjniach, labolatoriach oraz posadzki antyelektrostatyczne.
-System Pandomo Wall
Masa służąca do tworzenie reprezentatywnych, kreatywnych powierzchni ścian o wyglądze betonu oraza wybranej strukturze. Powierzachnia jest odporna na uszkodzenia  oraz typowe zabrudzenia.
Dotępna w dowolnym odcieniu szarości lub kolorze z palety RAL.
Po przygotowaniu podłoża można ją stosować też na powierzchnie takie jak meble, blaty itp.
—————————————————————————————————————–
Wszystkie produkty przez nas stosowane są renomowanych europejskich producentów i posiadają wymagane certyfikaty, są dedykowane do zastosowania we wnętrzach użytkowych lub mieszkalnych co oznacza że nie emitują żadnych szkodliwych substancji i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i zwierząt.SmartFloor Design 2010 - All Right Reserved

design: teszbir.com
coding: przeobraznia.pl